راهنمای خرید پنجره upvc

جهت خرید پنجره upvc  خوب باید به یک سری از موارد توجه کنیم. در این نوشته سعی بر این است تا بتوانیم راهنمای خرید پنجره upvc برای شما عزیزان باشیم. اول از همه باید بدانیم که چه انتظاری از پنجره upvc خود خواهید داشت و قرار است پاسخگوی چه نیازی از شما باشد؟ کنار اتوبان هستید و می خواهید سر و صدا به داخل نیاید؟ دوده و گرد و غبار بسیار در منزل شما می باشد؟ در منطقه سردسیری هستید و خانه شما بسیار سرد است و هزینه گرمایش آن بالا؟ پنجره دوجداره ای که می خرید باید بتواند تمامی این نیاز ها و خواسته های شما را بر آورده نماید به همین دلیل باید در هنگام خرید پنجره upvc موارد مهمی را مدنظر خود قرار دهید.

مواردی که در هنگام خرید پنجره upvc باید به آن توجه کرد:

۱- شرکت ارایه دهنده خدمات پنجره upvc و یا همان تولید کننده پنجره: همواره تولید کننده و شرکت و برندی را در این صنعت انتخاب نمایید که ۱- رزومه قوی داشته باشد و قابل بازدید ۲- نماینده کد دار پروفیل معروف هافمن باشد. از شرکت های متفرقه خرید نکنید حتما از نمایندگی های کد دار خرید خود را انجام دهید. ۳- دارای بار علمی و فنی بالایی باشند و بتوانند به طور منطقی و اصولی پاسخگوی سوالات متدد شما باشند. 

۲- نوع پروفیل upvc که در تولید پنجره شما استفاده می شود. یکی از معروف ترین برنده های پروفیل  upvc در ایران برند هافمن می باشد. تیم هافمن به عنوان اولین تولیدکننده پروفیل لاستیک‌دار و سری 70 در ایران، با به کار گیری مدرن‌ترین دستگاه‌ها و ماشین‌آلات صنعتی، مصمم است در خدمت آرامش و امنیت خانه‌های ایران مدرن باشد، با کیفیت ترین پروفیل موجود در بازار می باشد که تمامی استاندارد های لازم را دارد. قیمت این پروفیل با توجه به کیفیت آن از تمامی پروفیل های upvc موجود در بازار بالاتر می باشد. در هنگام خرید پنجره upvc

از شرکت ارائه دهنده این خدمات، حتما بخواهید که دفترچه الزامات فنی را پیوست قرارداد نماید. اگر پنجره شما مطابق با این الزامات فنی تولید و نصب گردد، شما یک پنجره استاندارد خریداری کرده اید که هم عایق صوت است هم گرد و غبار و هم سرما و گرما.

۳- نوع یراق آلات مورد استفاده: یراق الات پنجره upvc بر دو نوع آلمانی roto و ترک می باشد. roto بهترین یراق المانی و vorne یکی از بهترین یراق الات برند ترک می باشد که در پنجره دوجداره مورد استفاده قرار می گیرد. یراق آلات شامل لولا دستگیره و اسپانیولت می باشد. یراق roto بهترین گزینه می باشد. اگر هزینه آن زیاد است با صلاح دید تولید کننده و با توجه به عرض و ارتفاع و نوع بازشو، از یراق ترک نیز می توان استفاده کرد.

۴- شیشه دوجداره استاندارد: شیشه دوجداره اگر استاندارد تولید شده باشد تاثیر بسزایی در عایق صوتی و حرارتی پنجره دوجداره خواهد داشت. با توجه به شکست صوت بهترین گزینه استفاده از شیشه دوجداره ای می باشد که یک جدار آن ۶میل و جدار دیگر آن ۴ میل باشد. گاز آرگون نیز حتما باید به میزان کافی و استاندارد در شیشه شما تزریق شده باشد.

پنجره ترمال بریک

۵- اندازه گیری و نصب پنجره دو آینم بسیار مهم می باشد که اگر حتی بهترین متریال را هم استفاده کرده باشید ولی این ۲ آیتم بخوبی انجام نشده باشد، پنجره دوجداره شما هرگز خواسته های شما را برآورده نخواهد کرد. از اینرو در گروه صنعتی الومتک قرار های ابعاد برداری توسط مهندسین خود شرکت انجام می پذیرد و به نصاب های پنجره واگذار نمی گردد. ابعاد برداردی به همراه توضیحات کامل از نحوه نصب و نحوه کارکرد محصول نهایی ، صورت می پذیرد.

در مجموعه گروه صنعتی آلومتک سعی بر این شده است که ۵ مورد اشاره شده در بالا به نحو احسن انجام شود تا رضایت مندی مشتری از محصول نهایی پنجره دوجداره برند هافمن ، بطور کامل بدست آید. تمامی گارانتی های مربوطه پس از نصب پنجره در پیوست قرارداد و فاکتور نهایی به خریدار تقدیم می گردد. امید است با مطالعه راهنمای خرید پنجره upvc توانسته باشیم شما را در راستای یک خرید موفق همراهی کرده باشیم.