درباره ی ما

خانه درباره ی ما
alumtec-88

مقدمه

با ارتقا کیفی صنعت ساختمان و همچنین سیاست های بهینه سازی مصرف انرژی، تقاضا برای استفاده از محصولات دوجداره UPVC و آلومینیوم با گسترش روزافزونی همراه شده است. مهمترین مسئله ای که مطرح می شود، انتخاب صحیح درب و پنجره از منظر کیفی می باشد که کارایی و اثربخشی این محصول را تحت تاثیر قرار می دهد.

درباره ما

گروه صنعتی آلومتِک، در سال 1361 فعالیت خود را در زمینه ساخت درب و پنجره آلومینیوم با نام صنایع آلومینیوم رضا آغاز نمود. اکنون با بیش از 30 سال تجربه ارزشمند و با انجام پروژه های متعدد در سراسر استان، افتخار این را دارد تا با نگرشی نوین و بهره¬گیری از تکنولوژی روز دنیا، روز به روز بر گستره خدمات و کیفیت محصولات خود بیفزاید.
گروه صنعتی آلومتِک، با تلفیق تجربه و مهارت، دانش مهندسی و با بهره¬گیری از ماشین آلات روز دنیا در زمینه تولید و ساخت انواع درب و پنجره¬های اختصاصی دوجداره UPVC، آلومینیوم و انواع توری¬های پلیسه¬ای با کیفیت بالا و با شعار احترام به درخواست و سلیقه مشتری، محصولات خود را عرضه می¬نماید .
امروز بعد از سالها تلاش و فعالیت حرفه¬ای بر پایه اعتماد مشتریانمان که سرمایه عظیم و ارزشمند این مجموعه می باشند، عزم آن داریم که برحلقه دوستانمان افزوده و خدماتمان را به افرد بیشتری معرفی و تقدیم نماییم.

استوری های آلومتک را دنبال کنید

کمک نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید
تماس و مشاوره رایگان