آلومتک

تولید پنجره دوجداره UPVC و آلومینیوم

خانه انواع شیشه های دو و سه جداره صنعتی(دکوراتیو، سندبلاست و …)

انواع شیشه های دو و سه جداره صنعتی(دکوراتیو، سندبلاست و …)

شیشه‌های دو یا سه جداره

شیشه یکی از قسمت های مهم پنجره دوجداره میباشد که حدود ۸۰% از سطح پنجره را تشکیل میدهد.شیشه دوجداره استاندارد فرآیندی است که در آن از مواد درجه ۱ شامل :

شیشه تک جداره فلوت، چسب پلی سولفاید استاندارد، اسپیسر با کیفیت، چسب بوتیل، دستگاه تزریق گار آرگان و نم گیر استفاده میشود. شیشه دو جداره درب و پنجره UPVC از دو شیشه که به طور موازی در مقابل یکدیگر قرارگرفته و در مابین آن چهارچوب پروفیل آلومینیومی قرارگرفته‌، تشکیل شده است.

فرایند تولید شیشه دو جداره در کیفیت آن و همچنین کیفیت درب و پنجره UPVC بسیار موثر است.

 

شیشه سندپلاست

رنگ شیشه

ساده : این نوع شیشه از دوجداره شیشه فلوت ساده تشکیل شده است.

رفلکس : این شیشه از یک جداره ساده و یک جداره رفلکس ساخته شده که قسمت رفلکس باید سمت بیرون باشد که به شدت از عبور نور خورشید جلوگیری می کند.

رنگی : این نوع شیشه از یک جداره رنگی و یک جداره ساده تشکیل شده است.

 

شیشه دوجداره جورجین بار یا دکوراتیو

شیشه های تزیینی نقش تاثیرگذاری در زیبایی ساختمان های ویلایی، معماری های خاص و ساختمان های بلند مرتبه دارد. یکی از انواع شیشه های دکوراتیو، شیشه دوجداره جورجین بار می باشد.

در شبکه های تزیینی Georgian Bar که در داخل شیشه های دکوراتیو کار می شود از پروفیل های آلومینیومی استفاده می گردد. نحوه ساخت شیشه های دکوراتیو، با قرار دادن شبکه های تزیینی مابین دو شیشه انجام می پذیرد.

این نوع شیشه تنها در حالت شیشه دوجداره ساخته می شود و بصورت شیشه تک جداره و یا سه جداره قابل استفاده نیست.

شیشه سندپلاست

بطور عمده جورجین بار در رنگ های طلایی، طرح چوب و سفید و اشکال هندسی متنوع مانند لوزی، گل لیلی و گل چهارپر تولید می شود.

قیمت شیشه های جورجین بار براساس میزان متراژ مصرفی پروفیل آلومینیومی در داخل شیشه های دوجداره دکوراتیو محاسبه می شود. استفاده از اشکال تزینی و هندسی موجب افزایش قیمت این نوع شیشه دکوراتیو خواهد شد.

در تولید شیشه جورجین بار دکوراتیو بهتر است از شیشه های بدون رنگ و ساده استفاده شود تا زیبایی شبکه های تزیینی مابین دو شیشه کاملا نمایان باشد.

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست را می توان در بسیاری از طرح های معماری داخلی و نما استفاده کرد.

بغیر از زیبایی، شیشه سندبلاست کاربرد هایی همانند حفظ حریم خصوصی و یا ضد لغزش دارد. در سیستم های درب و پنجره دوجداره و یا تعویض پنجره های قدیمی نیز می توان از شیشه سند بلاست بصورت تک جداره و یا دوجداره استفاده کرد.

شیشه سندپلاست

کمک نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید
تماس و مشاوره رایگان