آلومتک

تولید پنجره دوجداره UPVC و آلومینیوم

خانه خدمات ما

طرح تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب در یک روز

 

با توجه به افزایش چشمگیر هرساله تعرفه گاز و برق و همچنین افزایش آلودگی هوا و آلودگی صوتی، از مواردی که هم به اقتصاد و هم به آرامش خانواده­ها کمک میکند.

تعویض پنجره های قدیمی تک جداره با پنجره­های دوجداره می­باشد. تعویض پنجره­های قدیمی نیاز به هیچگونه تخریب نداشته و در کمترین زمان برروی فریم پنجره­های قدیمی نصب شده و نمای پنجره را تحت پوشش قرار میدهد .

سپس بصورت کامل عایق­بندی و ایزولاسیون انجام خواهدشد. با نصب صحیح و آببندی مناسب پنجره­های جدید نصب­شده توسط این شرکت، علاوه بر زیبایی و استحکام، محیطی آرام و پاکیزه، معتدل و دلخواه شما را در منزل یا محل کار فراهم می­آورد.

* برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تعویض پنجره­های قدیمی بدون تخریب و در کمترین زمان، به صفه چرا تعویض پنجره مراجعه کنید و یا همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید!*

 

طرح ویژه نصب توری های پلیسه ای با زیبایی بی نظیر و کیفیتی ماندگار

 

بهترین انتخاب برای جلوگیری از ورود حشرات به منزل شما و تهویه هوای داخل منزل استفاده از توری های پلیسه برای پنجره دوجداره می‌باشد.

این توری ها علاوه بر زیبایی، بسیار محکم و مقاوم بوده و برای پنجره‌ها ، درها ، پاسیوها و … استفاده می‌شود.

بدین منظور آلومتک، با تولید انواع توریهای پلیسه ای با بالاترین کیفیت مواداولیه و استانداردهای روز، در فراهم آوردن آسایش شما با بهترین شرایط همراه شماست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در سربرگ محصولات، به قسمت توریهای پلیسه ای مراجعه فرمایید.

 

 خدمات پس از فروش مادام العمر و بازدید های ادواری

 

گروه صنعتی آلومتک، پس از نصب کامل و اتمام پروژه ساختمانی بمدت یکسال، بصورت ادواری، تمامی خدمات لازم اعم از ریگلاژ یراق آلات، عایق کاری مجدد و … را بصورت رایگان انجام خواهد داد.

همچنین پس از پایان این دوره بصورت مادام العمر و با نیروی پشتیبانی فنی مجرب، تمامی خدمات پس از فروش لازم را به بهترین نحو و دراولویت ارایه خواهد کرد. فروش پایان راه نیست، بلکه آغاز تعهد ماست.

کمک نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید
تماس و مشاوره رایگان