آلومتک

تولید پنجره دوجداره UPVC و آلومینیوم

خانه استعلام قیمت پنجره دو جداره

استعلام قیمت پنجره دو جداره

قیمت پنجره را نمیتوان بدون دانستن ابعاد پنجره و تعداد بازشو های آن به طور دقیق محاسبه کرد،

چراکه قیمت پنجره دوجداره به میزان پروفیل مصرفی بر حسب متر طول، مساحت شیشه دوجداره بر اساس متر مربع و یراق آلات آن بر اساس نوع مصرفی برای پنجره دو جداره باز شو لولایی و یراق کشویی بستگی دارد.

پنجره upvc

برای آسایش و سرعت بخشیدن به روند دریافت پیش فاکتور، کارشناسان فروش ما آماده پاسخگویی، مشاوره و راهنمایی شما عزیزان هستند.

برای اطلاع از قیمت پنجره دوجداره و یا هزینه تعویض پنجره قدیمی کافیست مراحل زیر را بترتیب به واتساپ شرکت 09118009500 یا مشاوره آنلاین پایین صفحات ارسال بفرمایید و یا فرم مخصوص در ادامه صفحه را تکمیل فرمایید:

◄ ارسال عرض و ارتفاع حدودی هر پنجره به همراه تعداد پنجره (توضیح در تصویر زیر)

◄ برای استعلام تعویض پنجره ارسال : نوع پنجره قدیمی(آلومینیومی یا آهنی یا چوبی) و عکس از پنجره های قدیمی مورد نظر

◄ ابرای استعلام نوسازی: ارسال مرحله ساخت و تعداد طبقات، تعداد واحدها، مشخصات و آدرس محل پروژه برای محاسبه هزینه حمل

◄ابعاد پنجره ها در نرم افزار ویژه طراحی درب و پنجره دوجداره، طراحی خواهد شد و پیش فاکتور با آیتم قیمت پنجره، برای شما ارسال خواهد شد.

طول و عرض پنجره

همچنین پس از دریافت پیش فاکتور، کارشناسان آلومتک در ساعات اداری، آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما مشتریان عزیز هستند.

 

نکات مهم در انتخاب نقشه پنجره دوجداره
یکی از مهمترین نکاتی که هنگام سفارش پنجره دوجداره باید در نظر بگیریم، نقشه پنجره دوجداره است. برای این منظور کافیست به مقاله انواع بازشوهای پنجره دوجداره مراجعه فرمایید.

همچنین، رنگ پنجره دوجداره، لولایی یا کشویی بودن پنجره، تعداد لنگه، رنگ شیشه دوجداره، نوع یراق آلات مصرفی در قیمت نهایی تاثیر گذار هست. پرسنل آاومتک، هنگام اندازه گیری، تمام موارد بالا را با مشورت با شما در نظر می گیرد

بهمین منظور، بهتر است هنگام اندازه گیری پنجره ها مشتری حضور داشته باشد.

 

کمک نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید
تماس و مشاوره رایگان