آلومتک

تولید پنجره دوجداره UPVC و آلومینیوم

خانه چرا تعویض پنجره

بیایید کیفیت زندگی خود را با آرامشی دلپذیر بالا ببریم!!!

  • آیا از سر و صدای محیط اطراف خسته شده اید؟
  • آیا هزینه زیادی را بابت گرم یا خنک نگه داشتن منزل می پردازید؟
  • آیا درب و پنجره­های شما قدیمی بوده و جلوه و زیبایی نمای ساختمان شما را از بین برده است؟

 

  • صرفه جویی در مصرف انرژی:

با توجه به اعلام تحقیقات سازمان بهینه سازی مصرف سوخت در ایران، در حدود 45% از اتلاف انرژی از طریق درب و پنجره­ها صورت می­گیرد. در این خصوص بخش ساختمان با داشتن سهم حدودا 35 درصدی در مصرف انرژی یکی از صنایعی است که سهم بالایی را در این زمینه به خود اختصاص داده­است. در صورتیکه در زمستان به قاب پنجره و شیشه آن دست بزنید خواهید دید که سرد است و این بدلیل تبادل حرارتی بین قاب پنجره و شیشه با فضای بیرون است. برای رفع این مشکل، با استفاده از پنجره UPVC و شیشه دو جداره تبادل حرارتی از طریق پنجره به حداقل ممکن خواهد رسید و ضمن صرفه­جویی 40درصدی در بهای گازمصرفی، کاهش سروصدا، جلوگیری از نفوذ غبار، طول عمربالا و همچنین زیبایی ظاهری از دیگر ویژگیهای این پنجره­ها می­باشد.

طرح تعویض پنجره های قدیمی با سیستم دوجداره   UPVCبدون تخریب (بدون خرابی در منزل و در کوتاهترین زمان ممکن)

با توجه به افزایش چشمگیر هرساله تعرفه گاز و برق و همچنین افزایش آلودگی هوا و آلودگی صوتی، از مواردی که هم به اقتصاد و هم به آرامش خانواده­ها کمک میکند، تعویض پنجره های قدیمی تک جداره با پنجره­ های دوجداره می­باشد. تعویض پنجره­های قدیمی نیاز به هیچگونه تخریب نداشته و در کمترین زمان برروی فریم پنجره­های قدیمی نصب شده و نمای پنجره را تحت پوشش قرار میدهد و سپس بصورت کامل عایق­بندی و ایزولاسیون انجام خواهدشد. با نصب صحیح و آببندی مناسب پنجره­های جدید نصب­شده توسط این شرکت، علاوه بر زیبایی و استحکام، محیطی آرام و پاکیزه، معتدل و دلخواه شما را در منزل یا محل کار فراهم می­آورد.

کیفیت هدف نهایی تولیدات ماست.

* برای تعویض پنجره­های قدیمی بدون تخریب و در کمترین زمان، همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید!*

*برای دریافت استعلام قیمت تعویض پنجره، کافی است ابعاد حدودی پنجره، عکس از پنجره موردنظر را از طریق واتس آپ برای ما ارسال بفرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت استعلام قیمت را تقدیمتان کنند.

(بدلیل تقاضای بالا، لطفا برای دریافت پیش فاکتور صبور باشید.)

 

چرا تعویض پنجره ؟

نگرانی وجود نداره بابت تعویض پنجره های قدیمی.

بدون تخریب تعویض میکنیم.

متوسط مصرف گاز در یک خانوار ۴نفری در یک واحد مسکونی ۱۵۰ متری درهر ماه حدود ۳۵۰ متر مکعب می باشد . باتوجه به نرخ هر متر مکعب گاز در سال ۹۳ در زمستان و در تابستان میزان پرداختی این خانوار عبارت است از :

۲۹٫۰۵۰ = ۸۳ *۳۵۰ تابستان

(تومان به ازای هر ماه) (تومان) (متر مکعب)

۴۶٫۵۵۰= ۱۳۳ * ۳۵۰ زمستان

با توجه به مطالب ذکر شده ، با تعویض پنجره  قدیمی همین واحد ۱۵۰ متر مربعی با پنجره های دوجداره عایق یو پی وی سی UPVC میزان مصرف گاز آنها ۴۰% در هر متر مکعب کاهش می یابد و میزان پرداختی همان خانوار با پنجره ی دوجداره یو پی وی سی عبارت است از :

۱۷٫۴۳۰ = ۸۳ * (متر مکعب گاز مصرفی) ۲۱۰ تابستان

(تومان پرداختی) (تومان)

۲۷٫۹۳۰ = ۱۳۳ * (مترمکعب گاز مصرفی)۲۱۰ زمستان

با کمی تأمل به ارقام بالا به سادگی به ابن موضوع دست خواهید یافت که میزان پرداختی همان واحد ۱۵۰ متر مربعی با تعویض پنجره قدیمی با عایق دوجداره یو پی وی سی UPVC به میزان ۴۰% کاهش خواهد یافت.

شما نیز می توانید با محاسبات بالا میزان کاهش پرداختی خود را بابت بهای گاز مصرفی در صورت تعویض پنجره های دو جداره یو پی وی سی UPVC به سادگی محاسبه کنید.

در واقع شما با انجام هزینه ای پنجره های خود را تعویض و عایق می نمایید که این هزینه ظرف اندک زمانی بازگشت خواهد شد و علاوه بر بازگشت و در آوردن هزینه ی خود ، باعث پرداخت هزینه های گزاف در ارتباط با گاز مصرفی خود نمی باشید، و از همه مهم تر نقش بسیار مهمی را در حفظ منابع و ذخایر انرژی های برگشت ناپذیر جهت نسل ها و مردمان آینده ایفا کرده اید.

کاهش پرداختی شما جهت مصرف گاز تنها یکی از مزایای تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره یو پی وی سی UPVC می باشد، عایق صوت ، جلوگیری از نفوذ ۱۰۰% گرد و غبار به محیط داخل و طول عمر بالا از دیگر ویژگی های این نوع پنجره ها می باشد.

کمک نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید
تماس و مشاوره رایگان