آلومتک

تولید پنجره دوجداره UPVC و آلومینیوم

خانه چرا آلومتک

چرا آلومتک

چرا پنجره دوجداره آلومتک؟

امروزه با توجه به بالا رفتن هزینه های گرمایش و سرمایش و همچنین آلاینده های صوتی، نیاز به استفاده از پنجره دوجداره روز به روز بیشتر می شود. با توجه به این نیاز شرکت های بسیاری مشغول ارائه خدمات پنجره می باشند. انتخاب هر شرکت و محصولی بنا بر اطلاعات و کیفیت عملکرد و کارایی آن صورت می پذیرد. انتخاب کارخانه تولید کننده و محصول مناسب نیز از این قائده مستثنی نیست. تمام تلاش و کوشش تیم مدیریت و پرسنل مجموعه، در راستای کسب رضایت مشتریان و انجام صادقانه تعهدات می باشد.  و اما چرا پنجره دوجداره آلومتک:

1-مشاوره و بازدید و طراحی رایگان

در پروسه تولید پنجره های دوجداره، مشاوره، طراحی و انتخاب صحیح نوع متریال و بازشوها، نقش بسیار مهمی در کارایی و کاهش هزینه تمام شده خواهدداشت. بدین منظور در مجموعه صنعتی آلومتک، بازدید از پروژه، مشاوره، اندازه گیری، راهنمای مشتری برای انتخاب پنجره مناسب، استعلام اولیه و تقدیم پیش فاکتور بصورت کاملا رایگان توسط کادر فنی ارایه خواهدشد. گروه صنعتی آلومتک، دارای کادر طراحی مجرب و کارآزموده ای است و پروسه طراحی و تعیین قیمت تماما بر اساس ابعاد واقعی و با نرم افزارهای تخصصی انجام می پذیرد.

2-استفاده از متریال باکیفیت و تولید مکانیزه

استفاده از مصالح و متریال با کیفیت، تولید استاندارد با ماشین آلات تخصصی و به روز، در کیفیت نهایی درب و پنجره دوجداره بسیار تاثیرگذار است. جهت تحقق این امر، استفاده از بهترین مصالح و مواد موجود به لحاظ کیفیت چه در مورد محصولات و چه در مورد ماشین آلات در دستور کار مجموعه آلومتک قرار گرفته است. پروفیل های مورد استفاده در تولید پنجره های گروه صنعتی آلومتک مطابق با آخرین استاندارد های اروپایی و سازگار با محیط زیست انسانی بوده و کاملا در برابر تابش مستقیم نور خورشید در کلیه ی مناطق آب و هوایی کشور مقاوم می باشد.

3-نصب دقیق و باکیفیت توسط تکنسین های مجرب

شاید نیمی از کیفیت نهایی درب و پنجره را نصب دقیق می تواند تضمین نماید. آلومتک در این راستا با استفاده تکنسین های نصب مجرب و حرفه ای، دارای پروانه مهارت فنی حرفه ای و همچنین مجهز به ابزار نصب حرفه ای، محصولات درب و پنجره های خود را با کیفیت ۱۰۰% ارائه می کنند.

4-قیمت رقابتی محصولات

گروه صنعتی آلومتک، همواره در تلاش است که با حفظ کیفیت در اولویت، قیمت تمام شده محصولات خود را پایین آورده و در مقایسه با سایر کارخانه های تولیدکننده با کیفیت برابر، منصفانه ترین قیمت را به مشتری ارایه دهد.

5-گارانتی و ضمانت بی قیدو شرط

امروزه در بازار درب و پنجره، جلب رضایت مشتری، خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات؛ یک اصل مهم می باشد. محصولات تولیدی این شرکت، دارای گارانتی و ضمانت بشح ذیل می باشد:

پنجره های یوپی وی سی تولیدی توسط این شرکت، دارای ضمانت 25 ساله از لحاظ ثبات رنگ، تغییر شکل و دفرمگی از سوی کارخانه تولیدی می باشد.

شیشه های دوجداره تولید و نصب شده توسط آلومتک، دارای ضمانت 5 ساله عدم بخار می باشد.

همچنین کلیه یراق آلات بمدت دوسال از تاریخ نصب، درصورت هرگونه مشکلی دارای گارانتی تعویض می باشد.

6-خدمات پس از فروش مادام العمر

فروش پایان راه نیست، بلکه آغاز تعهد ماست. گروه صنعتی آلومتک، پس از نصب کامل و اتمام پروژه ساختمانی بمدت یکسال، تمامی خدمات لازم درصورت نیاز، اعم از ریگلاژ یراق آلات، عایق کاری مجدد و … را بصورت رایگان انجام خواهد داد. همچنین پس از پایان این دوره بصورت مادام العمر و با نیروی پشتیبانی فنی مجرب، تمامی خدمات پس از فروش لازم را به بهترین نحو و دراولویت ارایه خواهد کرد.

کمک نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید
تماس و مشاوره رایگان