آلومتک

تولید پنجره دوجداره UPVC و آلومینیوم

خانه درب و پنجره دوجداره آلومینیومی اختصاصی، نرمال و ترمال بریک

درب و پنجره دوجداره آلومینیومی اختصاصی، نرمال و ترمال بریک

در پنجره دوجداره آلومینیومی، جهت ساخت از پروفیل های آلومینیومی استفاده می شود. پنجره های آلومینیومی در حالت تک جداره یا سنتی تحت عنوان سیستم عمومی کرنت و در پنجره دوجداره آلومینیومی در حالت کلی به دودسته اصلی، پنجره های آلومینیومی نرمال یا نانترمال و پنجره های آلومنیومی ترمال بریک تقسیم میشوند.

با توجه به اینکه ممان اینرسی در پنجره های دوجداره آلومینیومی بالاتر از پنجره های دوجداره upvc می باشد، از اینرو در ابعاد بزرگ، استفاده از این نوع پنجره مورد استقبال بیشتری قرار میگیرد.

از جمله مزیتهای این نوع پنجره میتوان به طیف نا محدود و متنوعی از رنگ ها، ارزشمندبودن پروفیل پنجره آلومینیوم بعنوان یک کالای ارزشمند و امکان برگشت پروفیل آلومینیوم به چرخه تولید مجدد نام برد.

(می توان دو عکس را در کنار هم زیر این متن قرار داد.)

 

درب 1

پنجره آلومینیومی ترمال بریک

درب 2

پنجره آلومینیومی نانترمال ( نرمال)

 

پنجره ترمال بریک از نظر ضریب حرارتی نسبت به پنجره نرمال قویتر است در نتیجه کیفیت مطلوب تری را مشاهده خواهید کرد. به علت خواص ذاتی پروفیل آلومینیومی، در پنجره ترمال بریک در میان پروفیل آلومینیومی لایه ای به نام پلی آمید پانج یا دوخته می شود.

لایه پلی آمید نوعی پلاستیک مهندسی شده به وسیله الیاف شیشه ای می باشد که باعث جلوگیری از پرت انرژی در سطح پروفیل آلومینیوم می گردد.

کمک نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید
تماس و مشاوره رایگان