سوالات متداول

خانه سوالات متداول

عوامل تاثیر گذار در قیمت پنجره چه مواردی هستند؟

نوع پروفیل مصرفی، ابعاد پنجره، استفاده از گالوانیزه استاندارد تمام مقاطع، نوع باز شو، شکل پنجره، نوع شیشه و نوع فریم اتصالی به پنجره دوجداره در قیمت تاثیر گذارند.

میخوام پنجره خونمونو عوض کنم باید چیکار کنم؟

کار پیچیده ای نیست کافیه یه ابعاد حدودی از پنجره ها برای ما در قسمت استعلام آنلاین یا اتصال از طریق واتساپ ارسال کنید و با کارشناسان فروش ما جهت صدور پیش فاکتور و اقدامات بعدی درارتباط باشید.

برای پروژه های تعویض پنجره، نیاز به تخریب کلی پنجره می باشد ؟

خیر، درصورت سالم بودن فریم پنجره های قدیمی، نیاز به هیچگونه تخریب و عملیات بنایی نخواهد بود.

آیا هر پنجره ای رو میشه تعویض با دو جداره UPVC کرد؟

تقریبا هر پنجره با هر طرح و مدل رو میشه upvc  کرد، پس از این بابت دغدغه ای نداشته باشید.

تعویض پنجره های دو جداره چقدر زمان میبره ؟ و کار خاصی باید انجام بدیم؟

خیالتون راحت، نصب پنجره های یک واحد مسکونی کمتر از یک روز طول میکشه. تقریبا هیچ کاری لازم نیست انجام بدید و از نصب پنجره هاتون بدون تخریب لذت ببرید.

تعویض پنجره ها به پنجره دو جداره چقدر تو سرما و گرما و جلوگیری از سروصدا موثره ؟

چقدر؟ فوق العاده زیاد. برای اطلاعات بیشتر به قسمت تعویض پنجره در وبسایت مراجعه کنید.

مدت زمان نصب پنجره UPVC چند روز می باشد ؟

بستگی به نوع پروژه، تعداد پنجره، ترافیک کاری، نوسازی یا بازسازی دارد. اما اگر به طور کلی و در شرایط استاندارد با توجه به ظرفیت تولید بالای این شرکت، زیر 7 روز کاری خواهد بود.

آیا پنجره یو پی وی سی قابل نصب در هر شرایط آب و هوایی می باشد ؟

بله، این نوع از پنجره ها قابل نصب در هر شرایط آب و هوایی می باشند به عبارت دیگر پنجره دوجداره upvc  برای محیط های مختلفی که دارای شرایط آب و هوایی مختلفی می باشند، آزمایش شده اند و هیچ مشکلی ندارند.

پنجره دوجداره یو پی وی سی گرانتر است یا پنجره دوجداره آلومینیومی ؟

اگر از نسل جدید پنجره دوجداره آلومینیومی استفاده می کنید بی شک پنجره دوجداره آلومینیومی که با نام ترمال بریک معروف هستند، گرانتر می باشند.

پنجره باید استاندارد و طرح خاصی داشته باشد؟

برای پنجره باید حتما یه سری استاندارد ها توی ساختمون رعایت بشه، مثلا اینکه ارتفاع بازشو از کف واحد حداقل  110 سانتی متر باشد یا اینکه پایین پنجره های مشرف به واحد های دیگر، باید تا ارتفاع 170 سانتی متر بدون بازشو و با شیشه مات باشد. و یا ابعاد استاندارد در طول عمر پنجره و یراق تقش مهمی دارد.

آیا توری پنجره دوجداره روی هر نوع پنجره قابل نصب می باشد ؟

بله، این توری های با توجه اینکه فریم جداگانه دارند، قابل نصب روی هر نوع پنجره دوجداره می باشند توری پنجره دوجداره خود نیز دارای انواع مختلفی می باشد

شرایط پرداختتون چطوره؟

آلومتک به پاس همراهی و حمایت مشتریان، شرایط ویژه ای رو به مناسبت های مختلف جهت خرید پنجره اعلام میکنه که میتونین پرداختیتون رو با بهترین شرایط انجام بدید، کافیه جهت اطلاعات از شرایط پرداختی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.
کمک نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید
تماس و مشاوره رایگان