آلومتک

تولید پنجره دوجداره UPVC و آلومینیوم

خانه انواع توری های پلیسه ای و پرده زبرا

انواع توری های پلیسه ای و پرده زبرا

توری پنجره دوجداره

بهترین انتخاب برای جلوگیری از ورود حشرات به منزل شما و تهویه هوای داخل منزل استفاده از توری پلیسه ای می‌باشد.این توریها علاوه بر زیبایی، بسیار محکم و مقاوم بوده و برای پنجره‌ها ، درها ، پاسیوها و … استفاده می‌شود. توری های پنجره upvc در حالت کلی می توانند انواع و جنس های مختلفی داشته باشند.

پرده زبرا

توری های پنجره upvc از نظر باز شدن به سه نوع اصلی تقسیم بندی می شوند:

1- توری های ثابت: توری ثابت همانطور که از نامش پیداست به صورت ثابت روی پنجره نصب می گردد و باز شو نیست. معمولاً از این نوع توری در مواقعی که  باز شدن توری مهم نباشد و یا مسائل اقتصادی مطرح باشد، استفاده میشود.

قیمت توری های ثابت نقریباً 50% قیمت توری های متحرک است.

2- توری های پلیسه ای یا آکاردئونی: این نوع توری، به‌صورت کشویی یا آکاردیونی توانایی جمع شدن را دارد و بهترین و مناسبتترین نوع توری برای پنجره‌های دوجداره می باشد که قابلیت نصب از چپ به راست و همچنین از راست به چپ را داراست.

این نوع توری در هنگام بسته شدن مانند آکاردئون جمع می‌شود و به‌آسانی خراب و پاره نخواهد شد. توری های پلیسه از نظر قاب آلومینیومی، در دوحالت تک فریم و دبل فریم مگنتی موجود میباشد،

که در حالت تک فریم، دارای فریم ثابت و توری متحرک و درحالت دبل فریم مگنتی دارای دوفریم که یکی ثابت و دیگری متحرک و همچنین توری متحرک هست. فریم متحرک قابلیت جداشدن برای شستشو می باشد.

 

3- توری های رولینگ:  این نوع توری دارای یک رول بوده که پارچه توری روی آن پیچیده می شود. رول توری حالت فنری داشته و به محض رها شدن توری از قفل، پارچه توری به سر جای خود باز می گردد.

 

پرده زبرا

پرده زبرا

پرده زبرا در بین پرده های تزیینی بیشترین طرفدار را دارد. پرده زبرا ترکیبی از تور و پارچه است که این دو لایه موازی توسط نوارهایی از پارچه که در فواصل معین به هم متصل شده اند، میتواند با تغییر زاویه تیغه ها نور عبوری را بین ۱۰ تا ۵۰ درصد تغییر دهد.

همچنین میتوان پرده زبرا را کاملا در قرقره بالا جمع نمود واز نور کامل بهره برد.

پرده زبرا

پرده کرکره زبرا دارای عملکردی شبیه به پرده های شید است با این تفاوت که نیازی به جمع شدن ندارد و به مقدار دلخواه قابلیت تنظیم نور را دارد که به صورت سایه روشن انجام میگیرد.

این قابلیت توانایی بستن دید کامل را بدون باز و بسته شدن فراهم می آورد.

کمک نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید
تماس و مشاوره رایگان