پنجره دوجداره حفاظ دار

استفاده از پنجره دوجداره حفاظ دار ایمنی و زیبایی خانه ها یا محل کار را تامین می کند که این روزها بسیار مهم است و افراد سعی می کنند از انواع باکیفیت استفاده کنند.

این نوع پنجره علاوه بر زیبایی و تنوع، از امنیت و مقاومت بالایی برخوردار است و از ورود سارقان، همچنین وارد شدن ضربه به شیشه و پنجره دوجداره نیز جلوگیری می کند.

پنجره حفاظ دار برای بالکن کاربری مناسبی دارد و معماران معمولا برای زیباتر کردن نمای ساختمان از این نوع پنجره  استفاده می کنند.

برای ایمنی بیشتر می توان علاوه بر نصب انواع حفاظ پنجره دوجداره از شیشه ضدسرقت سکوریت نیز استفاده کرد، چون این نوع  شیشه نسبت به شیشه معمولی در برابر ضربه، فشار و حرارت مقاومت بالایی دارد.

قیمت پنجره دوجداره حفاظ دار

قیمت پنجره دوجداره حفاظ دار با توجه به نوع حفاظ ها که دارای تنوع و رنگ های مختلفی هستند کاملا متفاوت است و براساس جنس و کیفیت محاسبه می شود.

قیمت انواع حفاظ پنجره دوجداره UPVC با توجه به جنس حفاظ ها که شامل حفاظ استیلی، آهنی، فلزی یا فرفوژه می باشد تعیین می شود.

انواع مدل پنجره حفاظ دار وجود دارد مانند حفاظ آکاردئونی، رول شونده و حفاظ ابرویی که پهنای آن بیشتر از ارتفاع آن است و در پنجره های بزرگ نصب می شود.

معمولا جنس حفاظ پنجره دوجداره از فلز است و دوام و زیبایی بی نظیری دارد، پرکاربردترین حفاظ استیل است که هم رنگ مناسبی دارد و هم به مرور زمان در برابر تغییرات آب و هوایی و ضربه تغییر شکل پیدا نمی کند.

درب و پنجره دوجداره حفاظ دار

در طراحی خانه و نمای آن یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار طراحی درب و پنجره دوجداره حفاظ دار است که با توجه به اقلیم، نیاز و سلیقه افراد با شکل و فرم گوناگون ساخته می شود.

تصور افراد براین است که حفاظ پنجره به عنوان پوشش اصلی پنجره بوده و می تواند روی ظاهر پنجره و نمای ساختمان تاثیرگذار باشد، به همین دلیل حساسیت خاصی برای انتخاب دارند.

در گذشته به دلیل ساختار خاص درب و پنجره ها که به سمت داخل باز می شدند، وقتی در حالت بسته قرار می گرفتند حفاظ ها آنها  را در مقابل باد، باران و نور خورشید حفظ می کردند و در عین حال حریم خصوصی خانه ها در امان بود.

نصب این نوع درب و پنجره دوجداره علاوه بر جلوگیری از اتلاف انرژی به دلیل لایه های عایق داخل پروفیل، آلودگی صوتی را نیز کاهش خواهد داد.

نصب پنجره دوجداره حفاظ دار

نصب پنجره دوجداره حفاظ دار رنگی یکی از عوامل موثر در نمای ساختمان است و می تواند با توجه به دیوار ها و رنگ و جنس مصالح به کار رفته در نما انتخاب مناسبی داشت.

درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی دارای چهار بخش اصلی و مهم است که نوع ضد سرقت آن همان حفاظ دار محسوب می شود و دارای ویژگی های خاصی است.

این نوع پنجره دارای پروفیل دوجداره یو پی وی سی، شیشه دوجداره، یراق آلات و دستگیره است که هر کدام با خصوصیت ها و ویژگی های منحصر به فرد می توانند نقش مهمی در ضد سرقت بودن ایفا کنند.

برای نصب حفاظ‌ به مدل های آن توجه کنید، حفاظ نرده ‌ای به صورت نرده در مقابل پنجره قرار می‌ گیرد و امکان باز و بسته کردن آن‌ وجود ندارد.