ابعاد استاندارد پنجره‌های دو جداره

ابعاد استاندارد پنجره‌های دو جداره

مطابق با استاندار ساختمان‌سازی‌ ارتفاع کف تا سقف اتاق‌ها ۲۸۰ سانتی‌متر است که طبق مقرارت و قوانین شهرداری برای چیدمان لوازم منزل و جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی و سقوط  توصیه شده تا ارتفاع یک متری از کف پنجره بازشو تعبیه نشود. همچنین ارتفاع از سقف برای ایجاد پنجره حدود ۳۰ سانتی‌متر است که به دلیل این فاصله قرارگیری چوب پرده، قاب پرده و .. است. بنابراین مقدار باقی مانده برای ارتفاع پنجره برابر با ۱۵۰ سانتی‌متر محاسبه می‌شود.

در صورتی که از پنجره‌های UPVC  استفاده شود عرض هر لنگه پنجره از حداقل ۶۰  تا حداکثر ۷۵ سانتی‌متر در نظر گرفته می شود. باید دقت شود تا قرارگیری پنجره‌ها در ساختمان از لحاظ زیبایی نما با مشکل مواجهه نشود و ابعاد لنگه‌های پنجره دوجداره در یک نمای واحد مساوی باشد. به عنوان مثال اگر در بخشی از ساختمان از پنجره دو لنگه با ابعاد ۱۵۰در۱۵۰  استفاده شده است و قصد استفاده از پنجره سه لنگه در همان بعد از نما را دارید بهتر است ابعاد پنجره ۱۵۰در۷۵ باشد. تا ارتفاع پنجره‌ها ۱۵۰  و عرض آنها  ۲۲۵ سانتی‌متر باشد.

این مجموعه با داشتن پشتوانه سال ها تجربه و استفاده از دانش فنی و تجهیزات نوین قادر به ارائه و تامین محصولاتی با کیفیت برتر بوده و همواره کوشیده است تا برای جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود با بهره گیری از سیستم های نظارتی و کنترل دقیق و پیشرفته، وقیمت غیر قابل رقابت در صنعت در و پنجره سازی یوپی وی سی، کارنامه ای مثبت از خود بجا گذاشته وهمچنان مشغول به فعالیت می باشد.

گروه صنعتی آلومتک به صورت 24 ساعته قادر به پاسخگویی و ارائه خدماتی از قبیل مشاوره در طراحی و استعلام قیمت که از دو طریق :

  1. ارتباط از طریق رسانه واتساپ با شماره 09118009500
  2. پر کردن فرم استعلام آنلاین پنجره در وب سایت گروه صنعتی آلومتک WWW.ALUMTECHWIN.IR