محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره

جهت محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره کافی است که ابعاد خود را در قسمت گفتگوی آنلاین سایت که در سمت راست پایین هر صفحه می باشد وارد نمایید تا در کمترین زمان ممکن پیش فاکتور بصورت کامل برایتان ارسال گردد. در قسمت پایین این مطلب قیمت انواع پنجره upvc و انواع پنجره دوجداره آلومینویی در ابعاد و مدل های مختلف آورده شده است.

واحد فروش آلومتک با بررسی ابعاد ، بهترین حالت از پنجره دوجداره را برای شما طراحی می کند که هم استاندارد های لازم در آن رعایت شده باشد و هم کاربری شما در نظر گرفته شود.در کمترین زمان ممکن پیش فاکتور صادر و به حضورتان اعلام می گردد. در قسمت پایین مطلب قیمت های مختلفی جهت ابعاد مختلف پنجره upvc آورده شده است.

همچنین شما می توانید ابعاد خود را به شماره 0911-800-9500 تلگرام و یا واتس آپ نمایید تا در کمترین زمان ممکن پیش فاکتور پنجره دوجداره بصورت آنلاین برایتان ارسال گردد.

منظور از ابعاد عرض و ارتفاع پنجره مورد نظر می باشد. خواهشمند است در درخواست خود ارتفاع و عرض و تعداد را مشخص نمایید تا پیش فاکتور ارسال جهت پنجره upvc و یا پنجره آلومینیومی بصورت دقیق و آنلاین محاسبه و ارسال گردد.

قیمت ها بر اساس یراق vorne ساخت کشور ترکیه محاسبه می شود ، بهتر است جهت پنجره های کشویی با توجه به تحمل وزن بالای غلطک های آلمانی roto  و روان بودن بازشو های کشویی و طول عمر یراق الات ، حتما از یراق آلات roto ساخت کشور آلمان استفاده شود.

قیمت ها بر اساس گالوانیزه داخلی به ضخامت ۱/۵ و لاستیک epdm محاسبه می شود. در صورت استفاده از یراق آلات roto آلمان تقریبا۲۵ درصد به قیمت ها اضافه می گردد. جهت محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره بهتر است ابعاد خود را ارسال نمایید.

نکات مهم در خرید پنجره دوجداره

حتی المقدور پنجره دوجداره کشویی را انتخاب نکنید چون تا میزان ۷۰ درصد عایق می باشد.

اگر از آلودگی صوتی رنج می برید و می خواهید برای همیشه و با یکبارهزینه از شر این موضوع رهایی پیدا کنید حتما از پنجره دوجداره سری ۷۰ ویستابست با یراق دوحالته roto آلمان و شیشه دوجداره و یا سه جداره ای که یک جدار آن لمینت شده باشد استفاده نمایید. با یک بار هزینه این مشکل را حل کرده اید.

از یراق roto آلمان استفاده کنید.

از شیشه دوجداره استاندارد استفاده کنید

نمونه پنجره ها تولید شده توسط آن شرکت را بازدید کنید و با چند تن از مشتریان آن شرکت که قبلا مشکل صدا و گرد و غبار را داشته اند و این مشکل آنها حل شده است ، صحبت کنید.

جهت پنجره با ابعاد بزرگ هرگز درخواست پنجره upvc ندهید، از پنجره آلومینیومی ترمال بریک دهید.

بررسی رزومه کاری شرکت

حتما حتما در نصب پنجره باید از فوم پلی ارتان باید استفاده گردد.

 محصولات پنجره دوجداره و پنجره upvc شرکت آلومتک با کد نمایندگی 50112-07  هافمن– دقیقا مطابق با دفترچه ملزومات فنی شرکت هافمن تولید می گردد و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و استانداد ۸۵۱۰ دارای نشان استاندارد با شماره پروانه ۷۳۴۹۰۰۲۹۴ می باشد.

نگاه به سوابق این شرکت به تنهایی موید توانایی بالا در طراحی و ساخت در این مجموعه تولیدی بوده و تحویل به موقع پروژه های متعدد به هر یک از کارفرمایان خود گواهی است بر عزم راسخ این شرکت در تامین خواسته ها و جلب رضایت کارفرمایان محترم، بهره مندی از نیروهای متخصص و مجرب، در اختیار داشتن مجموعه کامل از ماشین آلات و تجهیزات مدرن، بکار گیری روش های نوین و تلاش و پشتکار متخصصان و رعایت کیفیت و استفاده از آئین نامه ها و نرم افزارهای روز دنیا، باعث گردیده که شرکت توانایی خود را در اجرای پروژهای بزرگ در کوتاه ترین زمان ممکن و با کیفیت مطلوب به اثبات رسانده و آرامش خاطر را به کارفرمایان خود هدیه دهد.

گروه صنعتی آلومتک به صورت 24 ساعته قادر به پاسخگویی و ارائه خدماتی از قبیل مشاوره در طراحی و استعلام قیمت  از  طریق روشهای زیر می باشد:

  1. ارتباط از طریق رسانه واتساپ با شماره 09118009500
  2. پر کردن فرم استعلام آنلاین پنجره در وب سایت گروه صنعتی آلومتک

WWW.ALUMTECHWIN.IR

  • 3. ارسال ثبت درخواست مشاوره از طریق دایرکت اینستاگرام

@ALUMTECHWIN.IR

  • 4. تماس با کارشناسان دفتر مرکزی : 01133462815